درباره ما

معرفی
شرکت

شرکت مهندسی فیدار مغناطیس اسپادانا

نوع شرکت: سهامی خاص

شماره ثبت: 3171

محور اصلی فعالیت: طراحی و تولید مگنت‌های صنعتی و تجهیزات انتقال مواد

۱

شرکت فیدمگ براساس باور به مشتری‌ مداری و تلاش برای رضایت کامل مشتری تأسیس شده است.
استراتژی این شرکت، ارتباط با مشتری برای درک بهتر از نیازهای او و تولید محصولات بر اساس استانداردهای برتر جهانی است. براین اساس، کیفیت در تمام مراحل و خطوط تولید از اولویت‌های مهم شرکت فیدمگ است.
رنگ نارنجی در بالای علامت تجاری شرکت برگرفته از رنگ فلز مذاب بوده و پایه‌ رنگ محصولات شرکت را تشکیل می‌دهد.
حروف «M» و «F» در پائین علامت تجاری ، حروف اول دو کلمه برند شرکت، «Feedmag» به معنای «تغذیه کننده محصولات مغناطیسی در صنعت فولاد کشور» می‌باشد.

گروه صنعتی فیدمگ

۲

شرکت مهندسی فیدمگ با به‌کارگیری نیروهای فنی و مهندسی باتجربه و نیز تکیه بر دانش و فناوری روز دنیا در عرصه طراحی و ساخت مگنت‌های صنعتی همواره تلاش می‌کند تا راهگشای پیشرفت‌های دیگر صنایع برای ساخت و تولید باشد. تیمی متشکل از گروه‌های حرفه ای در زمینه طراحی و تولید صنعتی گردهم‌ آمده‌اند تا محصولاتی باکیفیت و در چارچوب استانداردهای جهانی را به مشتریان خویش عرضه کنند. محصولات شرکت مهندسی فیدمگ با توجه به تجربه مهندسین این مجموعه به شکلی طراحی و تولید می‌شوند تا با نیازهای خاص مشتریان تطبیق یابند و در رقابت با محصولات مشابه خود در بازار بین‌المللی بتوانند برای عرصه‌های مختلف صنعتی و با بالاترین استانداردها به کار گرفته شوند. شرکت مهندسی فیدمگ با توجه به نگاه بلندمدت خویش برای گسترش تجارت و احترام به خواست و نیازهای مشتریان، همواره تلاش می‌کند تا در تمام مراحل اعم از مشاوره، طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی و خدمات پس از فروش، سرآمد صنعت و تخصص خویش باشد.

وعده ما به عنوان یک تولید کننده، ارائه محصولات باکیفیت و خدمات باارزش به مشتریان در جابجائی و جداسازی مواد فلزی در صنعت است.

۳

محصولات و خدمات

شرکت فیدمگ همواره در تلاش است که در حوزه تجهیزات مغناطیسی محصولاتی با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه دهد. خدمات این شرکت دربرگیرنده تمامی مراحل اعم از مشاوره و طراحی تا خدمات پس از فروش است. این خدمات به گونه‌ای عرضه می‌شوند که ما همراهی مستمری با مشتری  داشته و رضایت ایشان را به نحو احسن جلب نمائیم.

زمینه‌های فعالیت

۴
  • مشاوره در انتخاب تجهیزات مورد نیاز مشتری.
  • طراحی تجهیزات مغناطیسی اعم از مگنت‌های الکتریکال صنعتی گرد حمل قراضه ، اسلب ، شمش و بلوم (سردکار و گرم‌کار) ، مگنت‌های مستطیلی (سردکارو گرم‌کار) ، درام سپراتور، خودتمیزکن الکتریکال ، سپراتور دائم ، میله مغناطیسی ، پنجره  مغناطیسی
  • نصب و راه‌اندازی تجهیزات مغناطیسی
  • تعمیر تجهیزات مغناطیسی
  • ارائه‌خدمات پس از فروش
۵

ماموریت

شرکت فیدمگ همواره در تلاش است که در حوزه تجهیزات مغناطیسی محصولاتی با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه دهد. خدمات این شرکت دربرگیرنده تمامی مراحل اعم از مشاوره و طراحی تا خدمات پس از فروش است. این خدمات به گونه‌ای عرضه می‌شوند که ما همراهی مستمری با مشتری  داشته و رضایت ایشان را به نحو احسن جلب نمائیم.

چشم انداز

۶
  • کسب عنوان برترین برند فعال در زمینه تجهیزات مغناطیسی در ایران ظرف پنج سال آینده.
  • مجموعه‌ای خلاق، با کیفیت و انتخاب اول صنعتگران محترم در زمینه فولاد سازی و ذوب‌آهن.
  • پوشش بیش از هشتاد درصد بازار ایران و کشورهای همجوار تا پنج سال آینده.
  • مجموعه پرتوان و شاداب متشکل از همکاران و ذینفعان درون و برون سازمانی.
 
۷

تضمین کیفیت متریال

هم‌اکنون شرکت صنعتی فیدمگ به‌عنوان برند تولید کننده تجهیزات مغناطیسی، با به کار بردن با کیفیت‌ترین متریال و مواد اولیه کمپانی‌های مشهور اروپایی مانند Von Roll سوئیس و Wacker Chemie آلمان، کیفیت محصولات خویش را تضمین می‌کند.

بخش تحقیق و توسعه این شرکت همواره در تلاش است تا با نوآوری در روش‌های ساخت، کیفیت و مشتری پسند بودن محصولات تولیدی را افزایش دهد. همچنین در بخش کنترل کیفیت تمامی محصولات، به‌وسیله مهندسین مورد مطالعه و ارزیابی دقیق قرار می‌گیرد تا از تمامی مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

در راستای این هدف، ما گارانتی دوازده ماهه‌ای برای تمام محصولات تولیدی در نظر گرفته‌ایم که خود را مقید به اجرای تمامی بندهای آن می‌دانیم.

چارت سازمانی

8